موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

آیین تجلیل از مدال آوران کاروان ورزشی خوزستان در پنجمین المپیاد ورزشی دانشگاه علمی کاربردی

03 دی 1398 15:12 اخبار فرهنگی 113

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز، آیین تجلیل از مدال آوران کاروان ورزشی استان خوزستان در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی  با حضور دکتر خداپناه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان و معاونین، جمعی از روسا و مدیران فرهنگی مراکز و ۱۲۸ نفر از دانشجویان  در سالن همایش های واحد استانی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر خداپناه رئیس دانشگاه، ضمن خیر مقدم به مهمانان و عرض تبریک به ورزشکاران مدال آور بیان کرد: کسب چنین افتخاراتی امکان پذیر نیست، جز با تلاش و ممارست فراوان و اتحاد و همدلی کامل اعضای تیم، مدیران و مسئولین این دانشگاه. ایشان از حمایت ها و دغدغه های مراکز در خصوص ورزش دانشجویان سخن گفت و ابراز داشت: بدون شک اگر این حمایت ها نبودند ما امروز شاهد این جایگاه نبودیم.

خداپناه خاطرنشان‌کرد: ما در پذیرش دانشجو در سال ۹۶ و ۹۷ رتبه یک و دو کشوری را کسب کردیم. همچنین سال گذشته تیم فوتبال ما در مسابقات دانشگاه های وزارت علوم در کشور اول شد. در پنجمین المپیاد ورزشی دانشگاه علمی کاربردی کشور که بخش دختران آن هفته اول مردادماه و بخش پسران آن نیمه دوم مرداد ماه برگزار شد، تیم دختران ما با اختلاف دو مدال نقره در کشور دوم شد. تیم پسران نیز با فاصله ۴۰ امتیاز نسبت به تیم دوم با اختلاف و اقتدار در رتبه یک کشوری قرار گرفت.

در ادامه مراسم پدرام امیری مسئول تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان گزارشی از نحوه اعزام تیم ها به مسابقات و عناوین کسب شده و اهداف و برنامه های دانشگاه برای سال آینده ارائه کردند.

در پایان این مراسم دکتر خداپناه از ورزشکارن و مربیان و سرپرستان تیم های ورزشی که در پنجمین الپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی موفق به کسب عنوان شدند ، با اهدا لوح تقدیر تجلیل کردند.

لازم به ذکر است کاروان ورزشی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز در این دوره از مسابقات و در دو بخش دختران و پسران موفق به کسب ۱۴ مدال رنگارنگ انفرادی و یک مقام دوم تیمی گردید.

عکاس: منصور میاحی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/dCmOcBJkDf