موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

بازدید رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان از مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز

17 دی 1398 14:30 اخبار دانشگاه 188

دکتر خداپناه ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خوزستان و هیئت همراه از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز، در راستای بازدید های مدیریتی و نظارتی، دکتر خداپناه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان و هیأت همراه روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۳ از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز و امکانات آموزشی این مرکز بازدید کردند.

در این بازدید دکتر خداپناه ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان به همراه مسئولین عالی رتبه دانشگاه، در بازدید از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز از نزدیک با مسائل، مشکلات و امکانات این مرکز آشنا و بر نحوه همکاری واحد استانی با این مرکز و پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه جامع علمی کاربردی براساس برنامه ها و راهبردهای وزارت علوم با محوریت فرهنگی، پژوهشی و علمی تاکید کردند.

اسماعیل احمدی فر رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز در خصوص فعالیت بخش های مختلف مرکز، چالشها، راهکارها و همچنین چشم انداز مرکز سخنانی ایراد نمودند و از دقت نظر و تدابیر کافی برای هر چه بهتر برگزارشدن دوره های آموزشی و پژوهشی و همچنین استفاده از اساتید مجرب خبر داد و از حضور رئیس واحد استانی، مدیر نظارت و ارزیابی و کارشناس نظارت و ارزیابی قدردانی نمودند.لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/kVjFEKUHzx