موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

دانشجویان برگزیده دومین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شدند

13 خرداد 1398 08:55 اخبار فرهنگی 236

در جلسه شماره ۵۰ تاریخ ۹۸/۳/۱۲ شورای فرهنگی مرکز، از برگزیدگان دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه علمی کاربردی تجلیل به عمل آمد.

مهندس محمد دالامی مدیر فرهنگی و دانشجویی مرکز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت یاد و نام حضرت امام (ره) و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر گفت: دومین جشنواره درون دانشگاهی رویش با موضوع دستاورد های کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی مراکز آموزش دانشگاه علمی کاربردی کشور به میزبانی تهران برگزار شد و کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز در این جشنواره شرکت کردند که کانون فیلم و عکس با دبیری آقای عباس رستگار در حوزه‌ی فیلم و عکس مقام اول کشور را کسب نمود و سرکار خانم آتنا سپهری  دبیر کانون تئاتر مرکز موفق به کسب مقام سوم فردی کشور در این جشنواره شد.

مهندس دالامی در ادامه با تشکر و قدردانی از تلاش ها و افتخارات دانشجویان و کارمندان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت: کسب مقام توسط هر دانشجو از این مرکز نام مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز را در سطح کشور و منطقه مطرح می نماید و امیدوارم که این تلاش ها و کسب افتخارات به صورت مستمر باشد.

ایشان از اعضای شورای فرهنگی دانشگاه بویژه سرکار خانم احمدی کارشناس امور فرهنگی و دانشجویی نیز تشکر و قدردانی نمودند که پشتیبانی تمامی فعالیت های فرهنگی را بر عهده دارند.

در این جلسه از دبیران کانون ها؛ تئاتر (آتنا سپهری) فیلم و عکس (عباس رستگار) و هنرهای تجسمی (فاطه آل کثیر سلطانی) و کارشناس کانون های مرکز (خانم طیبه احمدی) تقدیر به عمل آمد.

 

 لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/zVeGLHWadk