موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

دومین جشن دانش‌آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان برگزار شد

05 اسفند 1398 14:23 اخبار فرهنگی 241

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز، دومین جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۳۰ در سالن آمفی تئاتر موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور دکتر محمدزاده معاون سنجش و نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، دکتر خداپناه ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان، حجت الاسلام شفیعی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان خوزستان و سایر مدعوین برگزار شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک این روز فرخنده به دانش‌آموختگان گفت: این روز به یادماندنی حاصل تلاش همه عزیزان در دانشگاه می باشد. لذا از تمام استادان فرهیخته و پرسنل مراکز و نیز دانشجویان عزیز که تلاش برای رسیدن به این مرحله را داشته اند تقدیر و تشکر میکنم.

وی با اشاره و مقایسه دانش آموختگان مراکز علمی کاربردی با سایر مراکز آموزش عالی افزود: سیاست حرفه‌ای دانشگاه جامع در این است که علم و عمل را توامان با هم داشته باشد که نتایج آزمون های تحصیلات تکمیلی نشان از حضور چشمگیر فارغ التحصیلان این دانشگاه است.

در ادامه دکتر محمد زاده ضمن تبریک به دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان و تقدیر از مدرسان و کارکنان این دانشگاه گفت: شما دانش آموختگان اکنون در رتبه و مقامی قرار دارید که می‌توانید در یک حوزه شغلی به صورت تخصصی ورود کرده و از دانش خود بهره برداری بهینه کنید.

معاون سنجش و نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور تصریح کرد: دانش آموختگان بعد از اتمام دوران تحصیل وارد مرحله بسیار دشوارتری است تعهد و مسئولیت پذیری است که برای شما عزیزان آرزوی توفیق دارم.

در ادامه ضمن اجرای برنامه های شاد، از ۱۰ دانش آموخته ی برتر دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان ضمن اهدای لوح و تندیس  یادبود تقدیر و تشکر شد.

در پایان دانش آموختگان ضمن ادای سوگند، عکس یادگاری گرفتند.

 

 

 لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/oIzhCYuhcy