موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

فراهم شدن امکان گفتگوی آنلاین با مدیران مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز

04 مرداد 1398 14:23 اخبار دانشگاه 171

واحد روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز امکان جدید بخش «گفتگوی آنلاین» را با هدف پاسخگویی هرچه بیشتر و موثر تر، همچنین فراهم آوردن بستری مناسب جهت ارتباط با مدیران و کارشناسان بخش های مختلف مرکز و بحث و تبادل نظر با دانشجویان فعال نموده است.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز، هدف از راه اندازی این خدمت جدید با نام «گفتگوی آنلاین»، ارتباط مستقیم، موثر و تعاملی با دانشجویان می‌باشد.

 

پاسخگویی سریع و پیگیرانه سوالات دانشجویان از سوی مدیران و کارشناسان از اهداف این طرح بوده لذا در این راستا به منظور سهولت در ارسال پیام و نیز پاسخگویی سریع و برخط این سامانه از سوی واحد روابط عمومی راه اندازی شده است.

 

دانشجویان محترم جهت استفاده از این بخش می توانند طبق جدول و ساعت اعلام شده با کلیک بر روی لینک مربوطه؛ سوالات، پیشنهادات و مشکلات احتمالی خود را از طریق این سامانه به مدیر مربوطه ارسال نموده و پاسخ خود را در اسرع وقت – به صورت آنلاین یا آفلاین – توسط مدیران و کارشناسان دریافت نمایند.

 

این طرح از هفته اول مرداد بصورت آزمایشی اجرا و در صورتی که مورد استقبال و رضایت دانشجویان قرار گیرد؛ سایر مدیران و کارشناسان بخش های مختلف به این سامانه اضافه خواهند شد.

 

امید است راه اندازی این بخش بتواند گامی موثر در اعتلای اهداف ما در خدمت رسانی بیشتر و بهتر و ارتباط مستمر با دانشجویان محترم باشد.

 

🌐 لینک گفتگوی آنلاین با مدیران (کلیک نمایید)

 

🗓 جدول زمانبندی پاسخگویی مدیران
🔻شنبه و دوشنبه ( ارتباط با مدیر آموزش)
🔻 یکشنبه ( ارتباط با مدیر فرهنگی و دانشجویی)
🔻 سه شنبه ( ارتباط با مدیر مالی)
🔻 چهارشنبه ( ارتباط با کارشناس امور دانشجویی)
🔻 پنجشنبه (ارتباط با کارشناس فارغ التحصیلان)

 

تمامی مدیران و کارشناسان فقط در روزهای تعیین شده و از ساعت ۱۸ الی ۲۲ پاسخگوی سوالات دانشجویان خواهند بود.لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/GylNsvKrLQ