موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

امکان پرداخت شهریه ۸۵ درصد سهم مرکز از طریق سامانه هم آوا

15 شهریور 1398 22:08 اطلاعیه

امکان پرداخت آنلاین شهریه ۸۵ درصد ترم مهرماه ۹۸ (به جز ورودی های جدید مهر ۹۸) از طریق سامانه هم آوا

بدین وسیله به اطلاع میرساند جهت رفاه حال دانشجویان گرامی و بهبود و تسریع روند پرداخت شهریه، امکان پرداخت شهریه ۸۵% سهم مرکز نیز از طریق سامانه هم آوا به صورت آنلاین در زمان انتخاب واحد امکان پذیر گردیده و تمامی پرداختی های شهریه اعم از ۸۵% سهم مرکز و ۱۵% حق نظارت به صورت آنلاین و از طریق سامانه هم آوا صورت می پذیرد و نیازی به مراجعه به واحد امور شهریه نمی باشد .

 

(( سامانه از روز ۲۰ شهریور ماه جهت تمامی دانشجویانی که بدهی قبلی ندارند فعال می باشد ))

 

بدین منظور دانشجویان محترم میتوانند جهت پرداخت شهریه ۸۵% سهم مرکز و ۱۵% حق نظارت و همچنین مشاهده مبلغ بدهکاری خود از طریق صفحه کاربری خود در سامانه هم آوا به نشانی Edu.uast.ac.ir و از مسیر : “دسترسی” –>”جستجو“–> “تسویه حساب دانشجو” و از منوی “پرداخت آنلاین” اقدام نمایند.

(جهت پرداخت آنلاین نیاز به شماره کارت، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت می باشد.)

همچنین دیگر الزامی به تحویل رسید پرداخت به امور مالی نمی باشد اما حتما نسخه ای از رسید پرداخت را نزد خود نگهداری نمایید.

 

نکته مهم :

بدیهی ست هنگام ثبت انتخاب واحد علاوه بر پرداخت ۸۵% شهریه مرکز، دانشجو موظف به پرداخت ۱۵% سهم ستاد (دانشگاه جامع علمی کاربردی) بلافاصله بعد از انتخاب واحد در سامانه هم آوا می باشد و در صورت عدم پرداخت ۱۵ درصد، انتخاب واحد توسط سامانه حذف خواهد شد.لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/JjQhlZmCNm