موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

جزئیات وام های شهریه دانشجویی (شهریه، عتبات عالیات) نیمسال اول ۹۸ اعلام شد

22 سپتامبر 2019 12:32 اطلاعیه

دانشجویان گرامی:
با عنایت به آغاز ثبت نام وام های دانشجویی (شهریه، عتبات عالیات) در پورتال دانشجویی، مقتضی است موارد زیر، جهت ثبت نام وام های دانشجویان مورد توجه قرار گیرد:
۱- با عنایت به اینکه ارائه تسهیلات دانشجویی منوط به ثبت اولیه درخواست دانشجو در پورتال دانشجویی در سامانه صندوق رفاه دانشجویان میباشد، لذا دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی می بایست نسبت به ثبت اطلاعات فردی و درخواست وام خود از تاریخ ۹۸/۰۵/۱۵ لغایت ۹۸/۰۸/۲۵ از طریق پورتال مذکور به آدرس www.swf.ir اقدام لازم را به عمل آورند.

۲- حداکثر مبلغ وام شهریه برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی به ازای هر ترم حداکثر ۷/۵۰۰/۰۰۰ ریال می باشد.

۳- دانشجویانی که از طریق ثبت نام در سایت ستاد عتبات دانشگاهیان به عتبات مشرف می شوند می توانند با ارائه مستندات در صورت تأهل مبلغ ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال و در صورت تجرد مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال وام دریافت نمایند. در غیر این صورت با ارائه روادید ممهور به مهر خروج از کشور می توانند از وام زیارت عتبات به مبلغ ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال استفاده نمایند.

۴- دانشجویانی که در نیمسال گذشته به بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی شده و تشکیل پرونده داده اند نیازی به مراجعه مجدد به شعب بانک مذکور ندارند و صرفا درخواست خود را به کارشناس امور دانشجویی ارائه نمایند.

۵- همچنین دانشجویانی که از وام شهریه بانک مذکور استفاده می کنند نیازی به ارائه سند تعهد محضری به صندوق رفاه ندارند.

۶- وام بدون سود و بهره بوده و باز پرداخت آن ۶ ماه پس از فارغ التحصیلی و بصورت تسویه حساب یکجای وام و یا پرداخت اقساط (هر قسط حدود ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان) می باشد.لینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/DQtdGfZVzE