موسسه علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

پیام تبریک رییس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز به مناسبت فرا رسیدن سال نو

29 اسفند 1398 19:53 48

به نام خدای بهار آفرین

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی                   از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

      در این بهترین ساعات و  نیکوترین ایام، حلول سال نو و عید فرخنده و باستانی نوروز سال ۱۳۹۹ را که پیام‌آور صلح، دوستی‌ها، مهربانی‌ها، عشق و محبت‌های خالصانه است به تمامی مردم وطنم، به‌ویژه جامعه بزرگ دانشگاهیان کشور و به‌خصوص اساتید، کارمندان گرامی و دانشجویان عزیز استان و مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز تبریک گفته، از آفریننده متعال جان‌ها و روان‌ها خواستارم که تحول به احسن‌الحال و الاحوال را در سراسر حیات مادی و معنوی زندگی ما جاری سازد.

      نوروز که مجال تحول در عالم طبیعت است، در عین حال فرصتی است برای تحول درون و اصلاح امور. بیاییم در لحظات پاک تحویل سال نو و آغاز بهار طبیعت، پنجره‌های دل را به‌سوی پاکی‌ها بگشاییم و اجازه دهیم قلب‌های‌مان از نسیم پاکی، صلح و دوستی، لطافت روح و زیبایی‌های طبیعت خداوندی پر شود‌‌ و آرزو کنیم که سال جدید برای همه مردم جهان و به‌ویژه مسلمانان، پر از صلح، برکت، سلامتی، احترام به طبیعت، سرور و تنعم باشد.

       در این روزهای سخت که مردم وطنم و نیز جهانیان با خطر بزرگ بیماری ویروس کرونا مواجه شده‌اند، از خداوند قادر و متعال سلامتی تمامی بیماران را خواستارم و قدردانی و سپاس فراوان خویش را تقدیم پرستاران و پزشکان و همه‌ی دست‌اندرکاران پرتلاش و مجاهد مقابله با این ویروس منحوس می‌نمایم.

       از خداوند منان برای آنهایی که از میان ما پر کشیدند و به ملکوت اعلی پیوستند، به‌خصوص سردار سرافراز سپاه اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی، علو درجات و جایگاهی رفیع در عالم بالا مسالت دارم.

        از همه آنهایی که برای توسعه و گسترش دانش و فرهنگ این مرز و بوم و به‌ویژه مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز دل می‌سوزانند و گام‌های موثری بر می‌دارند، از صمیم قلب تشکر و سپاس‌گزاری می‌کنم.

       بر خود لازم می‌دانم تا زحمات، تلاش‌ها و اهتمام بی‌بدیل تمامی همکاران ارجمندم و البته دانشجویان گران‌قدر دانشگاهم را در سال گذشته، قدر نهاده و سال جدید را نقطه عطفی برای ایران و ایرانیان، سرشار از صلح، سلامت، سعادت، شادمانی و نشاط، موفقیت، سربلندی و  معنویت، در سایه‌سار الطاف حق‌تعالی مسالت نمایم.

یا مقلب، قلب ما را شاد کن        یا مدبر خانه را آباد کن

       در پرتو الطاف ایزد منان، نوروز فرخنده بر روزگار خرم‌تان مبارک و  بهار شوق‌انگیز بر قامت سبز وجودتان، شکوفه‌باران باد.

 

اسماعیل احمدی فر

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهوازلینک کوتاه: http://ahvazuni.ir/sUDiPFUkQF